Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1988 Postów

()
Latający Holender
Zgoda? OK, ja tam jestem za, mnie wojenki nie sa do niczego potrzebne.
Nie, zebym przestraszyla sie grozb o doniesieniach na komendzie (kurna, co za PRL-owska retoryka!), ale po prostu jest to nudne i zupelnie bezzasadne.
Umowmy sie, ze nikt nikogo nie bedzie przepraszal, ale zaczniemy z czysta karta.

A wszystkim moim przyjaciolom dziekuje za madre, wywazone wypowiedzi, ktore sa przyczynkiem do tego, ze jednak coraz bardziej chce sie wchodzic na forum.

Dziubole!
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
A było tak fajnie ,poznałem nowe wyrazy i wyrażenia ,a co to takiego "kurwa mentalna" i "alkocholistka" /"alkoholistka" jeszcze nie wiem ,ale się domyślam .Dowiedziałem sie też na jakim parkingu Polki obsługują (jaka stawka ?)
Zaduma : może po prostu moje dzieci dorosły i brak mi gimnazjalnych utarczek słownych Chociaż moje raczej sie tak nie wyzywały ,zawsze wiedziałem ,że coś z nimi nie tak ,pewnie nie poradzą sobie w życiu
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
ark napisał:
A było tak fajnie ,poznałem nowe wyrazy i wyrażenia ,a co to takiego "kurwa mentalna" i "alkocholistka" /"alkoholistka" jeszcze nie wiem ,ale się domyślam .Dowiedziałem sie też na jakim parkingu Polki obsługują (jaka stawka ?)
Zaduma : może po prostu moje dzieci dorosły i brak mi gimnazjalnych utarczek słownych Chociaż moje raczej sie tak nie wyzywały ,zawsze wiedziałem ,że coś z nimi nie tak ,pewnie nie poradzą sobie w życiu


Zabiles mi cwieka,troche...
Ciezko wyjasnic co to.Mamy z nimi do czynienia na co dzien.
Takie porownanie:
-szanuje kobiete,ktora jest w porzadku czlowiekiem i zarabia pieniadze,wszystko jedno z jakiego powodu,jako prostytutka.
-nie szanuje zyciowych skur....li,a zarazem szacownych obywateli,ktorym wszyscy wlaza w dupe dlatego,ze np.sa na wysokich stolkach,
i zeby sie na nich utrzymac,sprzedaliby nie tylko wlasna dupe,ale i wlasna matke.
Ale to tylko taki przyklad.Moga byc naprawde przerozne kurwy mentalne.
co do-akocholistki,to musisz pytac pania fajna...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kurwa mentalna tudzież frajer,
takich to normalnie zabijac sie powinno bezkarne
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
Zgłoś wpis
6 Postów
a m
(albertM)
Początkujacy
6 Postów
a m
(albertM)
Początkujacy
kumple Wam zaspiewaja ...
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
marcinxxx napisał:
kurwa mentalna tudzież frajer,
takich to normalnie zabijac sie powinno bezkarne


niezupelnie o to mi chodzilo.
W swojej,moze troche agresywnej wypowiedzi, nie mowilam o agresji
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
a taki wporzo gośc to kto ? jakimi przymiotami winien charakteryzowac sie ten /ta by zasłuzyc na miano wporzo - gościa
wbrew pozorom to nie takie prosta odpowiedź .
Chciałbym sie dowiedziec gdzie ja bym wylądował w takim rankingu.A ponieważ osobiście nie poznałem nikogo z uczestników tego forum oceny musze dokonac sam na podstawie jakis kryteriów.
Zgłoś wpis


Bliżej nas